Det ble brått veldig tomt og stille her,ungene dro til pappaen sin for noen timer siden.Vi har vært sammen hele tiden hver dag i en uke,så det ble faktisk litt tøft å sende de avgårde denne gangen,jeg ble veldig følsom.Og at Jessica er syk gjorde ikke saken noe bedre.
Jeg kommer aldri til og venne meg til å bare se de annenhver uke.
I romjulen har vi bare slappa av,og ungene har fått kjeda seg litt.2 juledag var vi hos foreldrene mine å spiste kalkun,det er det beste som fins:)
Søndag kom det litt snø,vi tok en tur ut så ungene fikk prøvd de nye snowkicksa sine,men litt lite snø og ganske surt ute,så det ble en kort tur.
Senere dro vi på kino-ungene fikk penger av mormor-så da ble det Flåklypa:)
Småstjernene mine:)
Mandag tok vi oss en kjøretur,måtte finne på noe.Kikka litt på salg å spiste på Mc’ern.Men jeg merka at Jessica ikke var helt i toppform.Klaga på at hun var trøtt.
De skulle være noen timer hos pappaen mens jeg dro på kino for å se “voksenfilm.”
Da jeg henta ungene var ikke Jessica så høy i hatten,la seg på sofan da vi kom hjem å klaga på vondt i kroppen osv.Hun og Benjamin så på film og de fikk være litt lengre oppe.
I går var ikke formen hennes noe bedre,hosta stygt og hadde feber.Så hun lå på sofan hele dagen,sov og så på tv.Benjamin og jeg leika litt,leste og ordna.Må bare si at Benjamin er verdens snilleste og mest tålmodigste gutt,ikke så gøy at søster var syk,men han sa ikke noe,og lekte litt for seg selv om jeg satt med Jessica.Og han kommer ofte å setter seg på fanget for å kose eller han stryker meg over armen osv-min lille gutt:)
Det er forresten 5 år siden jeg var på ultralyd og fikk vite at det bodde en liten gutt i magen-Benjamin<3
Bestevenner.
Og nå er de altså hos pappaen sin,Jessica var ikke helt i form,men ingen feber.Vi sees heldigvis i morgen,feirer nyttårsaften sammen.Vi skal spise hos foreldra mine alle sammen.Så da håper jeg alle er friske og raske!
Rart at ennå et år har gått,tiden flyr og det er nesten 1.5 år siden vi flytta fra hverandre.Det er tøft og ikke se ungene hver dag,og nå har jeg fri i tilegg,hva skal jeg gjøre med den ekstra fritiden??
Jeg sier nok en gang,jeg trives best med hverdager,det er godt med fri,men det er så tomt når ungene ikke er her,og ikke har jeg noen planer før på lørdag.
Det blir tv titting og lese bok,og jeg har jo Bongo.Men hun er ganske turbo for tiden,rampete kanin i puberteten eller noe:)
Håper dere alle får en fin nyttårsfeiring i morgen,jeg har aldri nyttårsforsetter,har du??
2016-be good to me!